Neden Komili?

Her aşamada kontrol…

Komili, 140 yılı aşkın süredir ölmez ağacının meyvesinden elde edilen zeytinyağını geliştirdiği kontrol süreçleri ve hassas kalite kriterleriyle hak ettiği şekilde sunmak için çalışmaktadır. Her aşamada kontrol ve kaliteye verilen önem ile Komili zeytinyağı seneler içinde nesillerin damak tadını yaratmış, sunduğu özellikler ile zeytinyağı sektörüne referans marka olmuştur.

1878 yılından gelen güven, uzmanlık

Neden Komili

Komili, kurulduğu günden itibaren müşteri odaklı yaklaşımı ile tüketicilerin güvenini kazanmış ve günümüze gelmiştir. 1878 yılından gelen uzmanlığıyla tüketicilerin beklentileri doğrultusunda ürettiği ürünler, sektöre her zaman öncü olmuştur.

Eşsiz Komili Lezzeti

Kaliteli natürel zeytinyağı üretiminde birçok ideal koşulun bir arada bulunması ve bu koşulların sürekli ‘kontrolü’ gerekir. Zeytinyağının tadını ve kalitesini, yöre ikliminden toprağın verimine, zeytinin toplanma şeklinden kullanılan gübreye, mekanik ezme makineleri özelliklerinden nasıl saklandığına hatta toplandıktan sonra ne kadar sürede sıkıldığına birçok faktör etkiler. Komili’nin değişmeyen kalite ve lezzetinin sırrı her süreç için geliştirdiği kontrol süreçlerinde saklıdır.