Bizim Hikayemiz

Ölmez ağacının markası… KOMİLİ

1878 yılından günümüze Komili, eşsiz lezzetinden ödün vermeden yeniliklerin öncüsü olmaya, zeytinyağı kültürünü geliştirmeye devam etmektedir. Sarayların müzelere dönüştüğü günümüzde, Osmanlı sarayına ilk zeytinyağını gönderen KOMİLİ o dönemlerdeki kalite anlayışını günümüzde de geliştirerek mutfaklara taşımıştır. Çünkü onun için bütün mutfaklar birer saraydır.

Kurulduğu günden itibaren markaya yatırım yaparak tüketicisini ön planda tutmak, her zaman kaliteden ödün vermemekten söz etmek, daha iyiyi sunmak için sektörü ilklerle tanıştırmak ve zeytinyağını tabiatın mucizesi olarak en iyi şekilde sofralara ulaştırmak , hep Komili’nin önceliklerinden olmuştur.

1878 yılından beri doğanın mucizesi zeytinyağını mutfaklarımıza taşıyan, Komili, dünyanın önde gelen yağ üreticilerinden Bunge bünyesindedir. Komili’nin eşsiz kalitenin arkasında titizlikle ve özenle yapılan kontroller yer almaktadır.

Komili, farklı damak tatlarına göre seçenekler sunarken doğadan gelen eşsiz lezzeti sofralarımıza taşımaya devam edecektir….